אחסון תכולת דירה

ראשי » אחסון תכולת דירה

כמה עולה שירות אחסון תכולת דירה וכיצד בוחרים חברת אריזה?

שירות אחסון תכולת דירה מיועד עבור אנשים שנמצאים במעבר בין שתי דירות כשהדירה החדשה עדיין לא מוכנה לאכלוס, אך את הדירה הקודמת כבר צריך לפנות. השירות נועד גם לאנשים שטסים לחו”ל לתקופה ארוכה ומעוניינים לאחסן את תכולת הדירה שלהם בישראל, לאנשים שמעוניינים לאחסן עיזבון של קרוב משפחה שהלך לעולמו ועוד. במאמר שלפניכם נפרט את מחירי האחסון הנהוגים בשוק וכן נדון בנקודות החשובות שיש לתת עליהן את הדעת כאשר באים לבחור בחברה שמספקת שירותי אריזה.

אחסון תכולת דירה – ספקטרום המחירים בענף

המחירים של אחסון תכולת דירה משתנים בהתאם למגוון רחב של פרמטרים כשבין היתר מדובר על איכות האבטחה, משך האחסון, מיקום המחסנים, רמת התחזוקה של המחסנים, המוניטין של החברה, מספר המחסנים, כמות אנשי הצוות שמעסיקה החברה, רמת הבטיחות של המחסנים מבחינת מערכות גילוי אש או נזקי צנרת ועוד. להלן ספקטרום המחירים בתחום:

  • אחסון של תכולת דירה בת שני חדרים למשך חודש – 700-400 ₪.
  • אחסון של תכולת דירה בת שלושה חדרים למשך חודש – 900-500 ₪.
  • אחסון של תכולת דירה בת ארבעה חדרים למשך חודש – 1,300-700 ₪.
  • אחסון של תכולת דירה בת חמישה חדרים למשך חודש – 1,800-1,000 ₪
  • השכרה של מכולה בעלת נפח סטנדרטי של 2.59 מטרX37 מטרX6 מטר למשך חודש – 1,200-600 ₪.

במקרים מסוימים המחירים יכולים להיות אף גבוהים יותר, כמו למשל במקרים שבהם יש צורך לאחסן חפצים עדינים, רגישים או יקרי ערך המצריכים התייחסות מיוחדת או ביטוח מיוחד. במקרים מסוימים תינתן ללקוחות הנחה עבור אחסון לתקופה ארוכה במיוחד.

כיצד בוחרים חברת אריזה?

במקרים שבהם עולה הצורך לארוז במהירות או במקרים שבהם בעלי התכולה לא מצליחים למצוא זמן כדי לארוז בעצמם את הרכוש שלהם, אפשר לפנות לחברת אריזה. להלן ההמלצות שלנו עבורכם בתחום זה:

  • מומלץ לעבוד מול חברה מקצועית המעניקה שירות מקיף ככל האפשר, הכולל אספקת חומרי אריזה איכותיים, אריזה מקצועית וכמובן גם שירותי פריקה.
  • מומלץ לבחור בחברה שמספקת שירותי אריזה ושירותי אחסון גם יחד כדי להימנע מעבודה מול שתי חברות שאינן קשורות זו לזו.
  • חשוב לתת את הדעת לרמת התיעוד של האריזה כדי לאפשר לכם לקבל גישה קלה לחפצים בזמן האחסון, ויכולת פריקה מהירה וארגון מהיר של התכולה בדירה החדשה.

לקבלת פרטים נוספים על שירותי אחסון תכולת דירה ולקביעת פגישת תיאום בנוגע להצעת מחיר אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים בתחום.

2016-01-31T10:41:39+00:00

Leave A Comment