אליפטיקל מחיר

ראשי » אליפטיקל מחיר

אליפטיקל מחיר ופרטים חשובים נוספים

אלפטיקל, או בשמו העממי קורס טריינר, ממשפחת מכשירי כושר הוא מעין  מכשיר בעל מיקום מיוחד לכפות הרגליים וידיות אחיזה לידיים. תנועת האלפטיקל מפעילה את הידיים ואת הרגליים בו זמנית, ומאפשרת שריפה של קלוריות רבות באימון אחד. המאמר הבא יספק לכם את כל הפרטים שעליכם לדעת על רכישת אלפטיקל מחיר, סוגים והתאמה אישית.

קרוס טריינר או הליכון?

רבים אשר מעוניינים לרכוש מכשיר כושר ביתי מתלבטים האם לרכוש אלפטיקל או מסלול הליכה. בעת רכישת אלפטיקל מחיר המכשיר דומה למחירו של ההליכון, כך שהשיקול לטובת אחד מן המכשירים אינו צריך להיות שיקול כלכלי. היתרון של הקרוס טריינר על גבי מסלול ההליכה הוא שבאמצעות האלפטיקל ניתן לשרוף יותר קלוריות באימון מאשר על גבי ההליכון. המאמץ המושקע באימון על האלפטיקל גדול יותר, וכך גם שריפת הקלוריות גדלה.

אלפטיקל מחיר וסוג

בבואכם לרכוש אלפטיקל מחיר המכשיר ייקבע בעיקר על פי הסוג והאיכות.

  • אלפטיקל משולב אופני הוא מכשיר אשר משלב בתוכו אפשרות ישיבה והוא הזול ביותר מבין הסוגים השונים. מכשיר מן הסוג הזה עולה כ- 1000 שקלים.
  • אלפטיקל מגנטי הוא הבא בתור בטווח המחירים, ומחירו עומד על כ- 1800 שקלים.
  • קרוס טריינר מגנטי, הוא השלישי בטווח המחירים, והוא עולה בסביבות ה- 3000 שקלים.
  • ולבסוף, האלפטיקל היקר ביותר וגם המשוכלל ביותר הוא האלפטיקל החשמלי, ומחירו נע בין 3000-ל 4000 שקלים.

גלגל תנופה

מכשירי הקרוס טריינר נמכרים בשתי צורות עיקריות: מכשירים בעלי גלגל תנופה אחורי ומכשירים בעלי גלגל תנופה קדמי. בבואכם לרכוש אלפטיקל חשוב שתדעו כי המכשירים בעלי גלגל תנופה אחורי עדיפים על גבי המכשירים בעלי גלגל תנופה קדמי. הגלגל האחורי מאפשר תנועה אליפטית טובה ויציבה יותר. אלפטיקל בעל גלגל קדמי יעניק תחושה של עליה במדרגות, ואילו אלפטיקל בעל גלגל אחורי יעניק תחושה של ריצה.

2018-08-13T07:42:48+00:00

Leave A Comment