הסעות פרטיות

ראשי » הסעות פרטיות
הסעות פרטיות

הסעות פרטיות

ישנם מקרים בהם נסיעה רגילה באוטובוס או ברכבת אינם באים בחשבון. מצבים בהם נכים ואוכלוסיות מיוחדות זקוקים לשירותי הסעה ממקום למקום, מקרים בהם מדובר בהסעה של ילדים ותלמידים, מקרה בו אנו מעוניינים לארגן טיול משפחתי לכמות גדולה של אנשים, ומקרים בהם אנו זקוקים להסעה ממקום למקום עם תיקים ומזוודות, כמו הסעות לשדה התעופה, כל אלו הם מקרים בהם נסיעה בתחבורה ציבורית יכולה להיות מאוד מסורבלת או בלתי אפשרית. לכן, רבים עושים שימוש בהסעות פרטיות על מנת להתנייד ממקום למקום בצורה נוחה ובטוחה.  

מדריך למציאת חברת הסעות פרטיות

על מנת להפוך את חווית הנסיעה לנעימה, וללא תקלות חשוב מאוד לבחור בחברת הסעות טובה ומקצועית. הנה לכם מספר פרמטרים לבחירה של חברה להסעות פרטיות:

  • רישיונות: כאשר אתם או יקיריכם עושים שימוש בשירותיה של חברת הסעות, אתם למעשה מפקידים את הביטחון שלכם ושל החשובים לכם בידי החברה. לכן, חשוב מאוד לבחור בחברת הסעות מקצועית ואמינה, אשר מתייחסת לעניין הביטחון של הנוסעים בעדיפות עליונה. חשוב מאוד לבחור בחברה אשר לה כל הרישיונות והאישורים על מנת לנהל חברת הסעות תקינה על פי חוק, וחברה המעסיקה נהגים שגם הם מצוידים ברישיון על פי החוק.
  • המלצות: חברת נסיעות טובה לרוב תהיה בעלת המלצות חיוביות רבות מלקוחות מרוצים אשר עשו ועושים שימוש בשירותיה. סיכוי גבוה הוא שחברה בעלת המלצות חיוביות תעניק שירות טוב, ואתם תצאו מרוצים.
  • נהגים: פרמטר חשוב נוסף לבחירה של חברת הסעות הוא הנהגים. חשוב שהנהגים יהיו אדיבים, נחמדים וסבלניים, במיוחד אם מדובר בהסעה של אוכלוסיות מיוחדות.
  • התאמות מיוחדות: לבסוף, חשוב מאוד לבדוק כי החברה יכולה לספק התאמות מיוחדות על פי סוג ההסעה המוזמנת. למשל: הסעה של ילדים מצריכה ריבוי של מלווים לצורך ההסעה, הסעה של נכים מצריכה בנוסף למלווה סובלני גם התאמה של כלי הרכב לכיסאות גלגלים, תוספת של מנוף הרמה, כיסאות מרווחים ואמצעי קשירה תואמים.

פרמטרים המשפיעים על  מחיר שירותי הסעות פרטיות

שירותי הסעות פרטיות יכולים להתפרש על טווח רחב של מחירים, וישנם מספר פרמטרים אשר משפיעים על קביעת המחיר:

  • מרחק: הפרמטר הראשי אשר קובע את מחיר ההסעה הוא המרחק. נסיעות למרחקים ארוכים גם מצריכות את חברת ההסעות להיות לשירותכם לזמן רב יותר, וגם מצריכות הוצאה גדולה יותר של דלק. לכן, מובן מדוע נסיעות למרחקים ארוכים מתומחרות גבוה יותר מנסיעות קצרות.
  • שעת ההסעה: הסעה אשר מוזמנת בשעות הבוקר המוקדמות, בשעות הלילה או בשעות הפקקים, סביר להניח שתעלה יותר מהסעה בשעות הצהריים הפחות עמוסות.
  • סוג הרכב: לבסוף, לסוג הרכב אותו אתם משכירים ישנה השפעה גדולה על המחיר. השכרה של אוטובוס לא תעלה כמו השכרה של מיניבוס.

בחרו בחכמה

בבואכם לשכור שירותי הסעות פרטיות, חשוב מאוד שתבחנו את כלל השיקולים הכללים, ותעשו סקר שוק מעמיק בין החברות השונות על מנת לנסוע בבטחה.

2018-08-13T07:37:07+00:00

Leave A Comment