חברת ניקיון בחיפה

ראשי » חברת ניקיון בחיפה

כמה עולה שירות חברת ניקיון בחיפה?

תושבי חיפה המתעניינים בשירותי ניקיון צריכים להכיר את הפרמטרים המשפיעים על המחיר. במאמר הבא נסביר מה כולל השירות ונציג את המחירון המקובל בתחום

חברת ניקיון בחיפה מציעה סל שירותים רחב עבור תושבי האיזור. שירותי החברה מתאימים ללקוחות פרטיים ובעלי דירות או בתים, בעלי עסקים וחנויות וגם חברות וארגונים. הייחודיות של חברה מן הסוג הזה באה לידי ביטוי בהיכרות עם האיזור. חברת ניקיון הפועלת בחיפה נדרשת להיות בקיאה בנתיבי התחבורה, הכתובות, השכונות והערים. רק בצורה כזו יכולה חברת ניקיון מקומית להתחרות בחברות המציעות שירות על בסיס ארצי.

מומלץ לבחור חברת ניקיון לפי רמת המקצועיות ולשמוע חוות דעת מלקוחות קודמים. בנוסף, רצוי להגדיר את מטרת הניקיון ולתאם פגישת ייעוץ עם נציגי החברה. הפגישה היא הזדמנות להתרשם מהחברה ברמה האישית ולשמוע במה היא מתמחה. מבחינת מחירים, כדאי להכיר את הגורמים המשפיעים על עלות השירות.

חברת ניקיון בחיפה – פרמטרים המשפיעים על המחיר

אלו הגורמים העיקריים הקובעים כמה יעלה להזמין שירות מחברת ניקיון בחיפה:

א. תדירות הניקיון – חברות מקצועיות גובות מחיר שונה עבור ניקיון חד פעמי או עבור ניקיון קבוע. בניקיון חד פעמי תעדיף החברה לגבות מחיר יחסית גבוה, לכן עדיף ברוב המקרים לתאם את השירות לאורך זמן וליהנות מתנאים מועדפים.

ב. חומרים וציוד – אפשר לתאם שירות עם או בלי חומרי ניקיון וציוד משלים. מי שמחפש אחר שירותי ניקיון ביתיים ומחזיק בציוד ספציפי יכול לחסוך בהוצאות. לעומת זאת, בעלי עסקים, חברות וארגונים יעדיפו בדרך כלל לרכז את כל המשימות תחת קורת גג אחת. הם יזמינו שירותי ניקיון כולל אספקת חומרים וציוד וישאו בעלויות הנדרשות.

ג. ריסוס והדברה – יש חברות ניקיון המאפשרות שילוב של שירותי ריסוס והדברה. אלו שירותים המייקרים את עלות הניקיון ב-10%-15%, בהתאם לגודל השטח ומספר החדרים.

ד. ניקיון באמצעות קיטור או התזת חול – את ההבדל המשמעותי ביותר בין שירותי ניקיון בחיפה ניתן לראות בין הדרישות של לקוחות פרטיים לבין חברות וארגונים. רוב הלקוחות הפרטיים לא זקוקים לניקיון באמצעות קיטור או התזת חול, אך בנמל חיפה יש שורה ארוכה של עסקים המזמינים את שירותי הניקיון האלו באופן קבוע.

חברת ניקיון בחיפה – טווח מחירים

חברת ניקיון בחיפה תגבה 7.5-10 ש”ח למ”ר עבור ניקיון יסודי של משרדים או אולמות. רוב החברות מקצות עובד ניקיון ללא חומרים וציוד במחיר של 40-55 ש”ח לשעה, בעוד בשעות הלילה צפוי המחיר להגיע ל-50-70 ש”ח לשעה.

ניקיון משרדים במשך 5 פעמים בשבוע באיזור חיפה והקריות יעלה 8,000-15,000 ש”ח לחודש. לצורך השוואה, ניקיון שטחים ציבוריים בשני סבבים ליום יעלה 2,500-4,000 ש”ח לחודש. לבסוף, ניקיון באמצעות קיטור יעלה 400-500 ש”ח למ”ר וניקיון באמצעות התזת חול יעלה 350-550 ש”ח למ”ר, כולל הכנת קיר האבן.

2018-08-13T07:10:05+00:00

Leave A Comment