חנות מקלחונים

ראשי » חנות מקלחונים
חנות מקלחונים

חנות מקלחונים

בדרך אל חנות מקלחונים? כמה דברים שכדאי לחשוב עליהם

תמיד טוב לבקר בתצוגת מקלחונים כדי לקבל רעיונות לעיצוב חדר הרחצה ולהתרשם, אבל הנה מספר נקודות שכדאי להרהר בהן לפני שמבצעים הזמנה.

כשאתם מעצבים ומתכננים חדר רחצה בבית, טוב לקבל השראה – מהרשת, ממגזיני עיצוב, מפינטסרסט, וכמובן ממראה עיניים, למשל בביקור בתצוגת מקלחונים ואמבטיונים של חנות מקלחונים בראשון לציון או בכל עיר אחרת בסביבתכם. לעתים בביקור כזה תפגשו דגם או אפשרות שתשנה לגמרי את דעתכם אודות העיצוב – למשל, אם עוד לא הבנתם שניתן לבצע עיצוב מקלחון בהתאמה אישית שמתוכנן ונבנה בדיוק לפי הוראותיכם ולא כדגם קיים מן המוכן. עם זאת, חשוב לא להיסחף כליל אלא לזכור כמה פרמטרים חשובים שעל המקלחון המיועד לעמוד בהם, וכן כמה טיפים שמומלץ לשקול אותם מבעוד מועד.

מחיר מקלחון?

אם תתחילו לחפש חומר באינטרנט על מקלחונים מחירים עליות או שתנסו למצוא מחירון בתחום, תגלו עולם שלם של דגמים ומחירים ממחירים נמוכים ומחשידים ועד למחירים גבוהים מאוד.

לא מתפשרים על בטיחות

עם כל הכבוד ליופי ולעיצוב של דגם כזה או אחר, הדבר החשוב ביותר הוא הבטיחות. רוב התאונות מתרחשות בבית, והמקלחת מזמנת סביבה רטובה וחלקה, המוקפת בקירות ובדלתות זכוכית. לכן חשוב לדאוג לכך שכל מקלחון עומד בתנאים שהציב מכון התקנים הישראלי בנוגע לסוג הזכוכית המשמשת לבנייתו, ובמקרה הזה זכוכית מחוסמת או רבודה, למניעת התפזרות רחבה של רסיסים קטנים ופוצעים במקרה של שבירה. כדאי גם לבחור בזכוכית בעלת עובי של 6-8 מ”מ – 4 מ”מ מעט דקה מדי, ומנגד לא כדאי שהדלת תהיה עבה ומסורבלת מדי.

אם מדובר על מקלחון פתיחת כנף, בטיחותי יותר שהדלתות יפתחו לשני הכיוונים, כלומר כלפי פנים וכלפי חוץ, על מנת לאפשר גישה מבחוץ אם המתקלח נפצע או התעלף.

חישבו על העתיד

בהנחה שגודל חדר הרחצה מאפשר זאת, כדאי לחשוב על העתיד ותלאותיו, ובמיוחד אם מתגוררים בבית אנשים מבוגרים או ילדים קטנים – חישבו על מקלחון רחב מספיק כדי לאפשר לכם לקלח  אדם נוסף, קשיש, ילד או מוגבל תנועה. לבני גיל הזהב כדאי להעדיף מקלחון רחב דיו להצבת כסא ישיבה ולגישה לכסא גלגלים, וכן להצטייד בידיות אחיזה (שאותן קובעים בטרם מזמינים את המקלחון, כדי שהדגם יגיע לביתכם עם החורים המתאימים להתקנתן).

ניקוז

אם מדובר על חדר רחצה חדש שאתם בונים ומתכננים, ברור שנושא הניקוז יטופל. אך אם פקדתם חנות מקלחונים במרכז על מנת להחליף מקלחון קיים, זהו הזמן לחשוב האם הניקוז שלו עושה את העבודה, האם יש לו שיפוע מתאים, או שאתם נוטים לסבול מהצפות מעת לעת. אם אכן יש בעיות, ייתכן שכדאי לברר על אגנית למקלחון שתפתור את הבעיה.

אחריות

לעתים חיסכון בקנייה ראשונית מוביל להוצאה כספית ניכרת בהמשך – מקלחונים הם מוצר שאמור לשמש אתכם במשך תקופה ארוכה מאוד, בת שנים רבות, בסביבה רטובה. לכן איכותם הינה חיונית להישרדותם ולתפקודם התקין. אל תתפשרו על האיכות, ודרשו גם תעודת אחריות כדי לוודא שאתם מקבלים מוצר שאפשר לסמוך עליו.

המאמר בייעוץ עם:

כוכב המקלחונים ראשון לציון: https://www.starshowers.co.il

אולם התצוגה הגדול בישראל למקלחונים, אמבטיונים ואביזירים למקלחת

להזמנות וייעוץ – חייגו: 03-5544872

ניתן לקבל גם שירותי התקנה במחירים מעולים

כוכב המקלחונים, חנות מקלחונים בראשון לציון שאחריה לא תרצו לראות אף מקום אחר.

באים, רואים, מתייעצים וקונים!

2018-12-30T17:52:10+00:00