כמה עולה הסעות לחתונה

ראשי » כמה עולה הסעות לחתונה

הקונספט של הסעה לחתונה הוא קונספט שמוכיח את עצמו בשנים האחרונות כאיכותי ונכון ביותר

אירוע החתונה הוא היום המשמח והמרגש ביותר בחיים של כולנו. אנחנו מתכוננים לחתונה שלנו במשך חודשים רבים, ולעתים אף חוסכים לכך כסף במשך זמן רב עוד יותר – הכל במטרה להפוך את האירוע שלנו לאירוע מרגש ובלתי נשכח. אחד הפרטים החשובים ביותר באירוע החתונה, שלעתים אנחנו לא מקדישים לו את תשומת הלב הראויה לו, הוא כל מה שקשור להגעה לחתונה ולחזרה ממנה. לעתים קרובות, אירועי החתונה מתקיימים במקומות מרוחקים מהעיר, כאלה שההגעה אליהם באופן עצמאי היא לא בהכרח פשוטה כל כך – ובמקרים כאלה שירותים של הסעות לחתונה הם שירותים רלוונטיים וחשובים ביותר עבור ההגעה והחזרה הנוחה של האורחים מאירוע החתונה. אבל היתרונות של ההסעות לא נגמרים רק בנוחות, אלא גם בבטיחות ובהנאה. כאשר ההגעה והחזרה מהאירוע שלנו מבוססות על הסעות, אנחנו יכולים להיות בטוחים שכל האורחים שלנו מגיעים בזמן ובבטחה לאירוע שלנו, ובעיקר חוזרים ממנו בצורה בטוחה ונעימה, בלי סכנה של אורחים ששתו ועולים על ההגה – ומצד שני כך גם כל האורחים יכולים ליהנות ולשתות כאוות נפשם באירוע המיוחד שלנו. לאחר שהבנו עד כמה מדובר בשירות רלוונטי ואיכותי, נבין כמה הוא עולה.

כמה בדיוק עולים שירותים שונים של הסעות לאירוע החתונה שלכם? כיצד הכי נכון לתכנן את ההסעות?

  • כמה עולות הסעות לאירוע? המחירים של שירותי הסעות לחתונה הם מחירים דינמיים יחסית, והם משתנים בהתאם להיקף ההסעות הנדרש ובהתאם למסלול ההסעות. באופן כללי, השכרה של אוטובוס המיועד להסעה לאירוע נעה בין 900 ל-1,600 ₪ כאשר מסלול הנסיעה של האוטובוס הוא עד 30 ק”מ. כאשר המסלול ארוך יותר והוא מגיע עד 100 ק”מ, מחיר ההשכרה יהיה 1,600 עד 2,000 ₪ באופן ממוצע. במידה והאירוע מרוחק והאוטובוס צריך לנסוע במסלול של עד 200 ק”מ, המחיר יכול להגיע עד 3,200 ₪. המחירים של מיניבוסים הם מחירים נמוכים יותר באופן יחסי, כאשר למרחק של עד 30 ק”מ המחיר יגיע עד 1,300 ₪, למרחק של עד 100 ק”מ המחיר יהיה לכל היותר 1,600 ₪, וגם בנסיעה של עד 200 ק”מ המחיר לא יעלה על 2,300 ₪. משום כך, ברור שעלינו לתכנן את ההסעות לאירוע החתונה שלנו בצורה הנכונה ביותר גם מבחינה כלכלית.
  • כיצד מתכננים זאת נכון? כשמסתכלים על טווחי המחירים העקרוניים של שירותי הסעות לחתונה, ישנן מספר אפשרויות תכנון בולטות לעין. מצד אחד, נוכל להשכיר אוטובוס גדול שיעשה מסלול ארוך ויאסוף את האורחים השונים מנקודות האיסוף השונות לאירוע החתונה שלנו, וכך גם אם האירוע עצמו לא מרוחק יותר מדי, המסלול יהיה ארוך מאוד והמחיר בהתאם. מצב זה הוא לא בהכרח מצב רע, אבל שווה לבדוק האם פיצול ההסעות למספר אוטובוסים או מיניבוסים שעושים מסלולים קצרים יותר מנקודות האיסוף השונות ישירות לחתונה וחזור – יהיה זול יותר. מקצה לקצה, כך ניתן לתכנן בצורה נכונה את ההסעות לאירוע וממנו, ולתת לנו להתרכז בהנאה מהאירוע ולא בבטיחות האורחים שלנו בדרכים.

התחילו את האירוע שלכם ברגל ימין – פנו לחברת הסעות ברמה הגבוהה ביותר עבור החתונה שלכם

כאשר פונים לשירות איכותי ברמה הגבוהה ביותר של הסעות לחתונה שלכם, אתם מבטיחים לעצמכם את הפתיחה האיכותית ביותר לאירוע שלכם עבור האורחים שלכם. שירות איכותי מבטיח נסיעה נוחה ובטוחה לאורחים שלכם, מה שהופך את עצם ההגעה והחזרה מהאירוע לנסיעות מרגיעות ונעימות, שמשדרגות את ההנאה מאירוע החתונה עבור האורחים שלכם.

2018-08-13T08:03:06+00:00