כמה עולה חברת ניקיון משרדים בהרצליה

ראשי » כמה עולה חברת ניקיון משרדים בהרצליה

ניקיון המשרד שלכם הוא חלק משמעותי ביותר ביצירת סביבת עבודה איכותית ופרודוקטיבית במשרד

כל אחד מאתנו רוצה למקסם בצורה האידאלית את איכות העבודה במשרד שלו. בסופו של דבר, אנחנו משקיעים במשרד שלנו המון – ואנחנו רוצים לדעת שכל עובד יכול לקבל את התנאים שיובילו אותו למקסימום עבודה איכותית בשעות העבודה שלו. חלק משמעותי ביותר מאיכות העבודה במשרד שלנו הוא כל מה שנוגע לסביבת העבודה, וכיום הדבר ברור ביותר – לכן אנחנו משקיעים הרבה ביצירת משרד מעוצב ונעים עבור כל העובדים. עם זאת, סביבת עבודה איכותית היא לא רק צביעה נעימה של הקירות או מטבחון מושקע – בראש ובראשונה, סביבת עבודה איכותית היא סביבת עבודה נקייה. כאשר סביבת העבודה במשרד היא לא נקייה, איכות העבודה יורדת באופן ניכר – ניקיון וסדר מאפשרים לאנשים להתרכז אך ורק בעבודה, בלי הסחות דעת מיותרות, בלי ריחות לא נעימים או בלאגן מיותר, ולשם כך חשוב להשקיע בצורה איכותית בניקיון הנ”ל. ההשקעה הזאת היא למעשה השקעה בחברת ניקיון מקצועית – חברת ניקיון משרדים בהרצליה מספקת לכם מגוון שירותים רלוונטיים עבור המשרד שלכם, החל מניקיון בסיסי של רצפות ושטיחים, דרך ניקיון של המטבחון ושל מרכיבים ייחודיים אחרים במטבח שלכם, ועד ניקיונות מיוחדים ותקופתיים (לקראת חגים, למשל). חברות ניקיון מקצועיות מספקות לעתים קרובות גם שירותים שחוצים את הגבולות הסטנדרטיים של ניקיון בלבד, כמו הדברה או אבטחה, לדוגמה. בכל מקרה, חשוב לדעת כמה עולים שירותים מקצועיים של חברת ניקיון משרדים.

כמה עולה שירות של חברת ניקיון מקצועית עבור המשרד שלכם? האם ישנם מחירים אחרים שחשוב להכיר?

  • כמה זה עולה? חברת ניקיון משרדים בהרצליה מציעה בדרך כלל מגוון לא קטן של שירותים עבור הלקוחות השונים שלה. ברמה הסטנדרטית ביותר, חברת ניקיון משרדים יכולה לשלוח עובד ניקיון קבוע עבור ניקיון המשרד, ומאידך היא גם יכולה לשלוח עובדי ניקיון למשרד בהיקף ניקיון של פעמיים בשבוע בתיאום מול המשרד עצמו, או בהיקף של 5 פעמים בשבוע, כלומר בכל יום עבודה. לכל אחד מהשירותים הללו יש מחיר משל עצמו. המחיר לחודש של שירות ניקיון משרדים מקצועי בהיקף של פעמיים בשבוע נע בטווח המחירים של 4,500 ₪ עד 8,000 ₪. כאשר אנחנו מדברים על ניקיון יומי, המחירים יהיו בדרך כלל 8,000 ₪ ומעלה, עד מחירים של 15,000 ₪ בהתאם לגודל המשרד והיקף הניקיון הנחוץ.
  • מחירים נוספים – במקרים רבים השירות הנחוץ למשרד מחברת ניקיון משרדים בהרצליה הוא שירות של ניקיון בלילה, בשעות בהן לא עובדים במשרד. ניקיון בלילה של עובד ניקיון מקפיץ את השכר האישי של אותו עובד הניקיון ל-50-70 ₪ לשעה. אם נחוץ למשרד גם שירות מיוחד עבור ניקיון ספציפי, כמו לדוגמה ניקיון של חדרי מדרגות או ניקיון חיצוני של החלונות, הרי שהתשלום לחברת ניקיון המשרדים עבור שירות שכזה יהיה תשלום בנפרד – חדרי מדרגות, לדוגמה, מנוקים בטווח המחירים של 800 עד 2,000 ₪ (בכפוף למספר הקומות), ומאידך ניקיון חלונות חיצוני במשרדים הוא שירות מיוחד שלעתים נקבע לו מחיר נקודתי, משום שלעתים מדובר בצורך בשירות של ניקיון חלונות בסנפלינג.

הבטיחו את ניקיון המשרד המקצועי שלכם, ולמעשה תבטיחו שיפור באיכות העבודה בו

חברת ניקיון משרדים בהרצליה היא שירות שכל משרד שרוצה להבטיח סביבת עבודה איכותית צריך לפנות אליו. אתם צריכים להשקיע ולמצוא חברת ניקיון שמתאימה בהיקף העבודה והשירותים שלה, וכן במקצועיות שלה ושל עובדיה – לצרכים שלכם ולהשבחה של סביבת העבודה במשרד שלכם.

2016-07-17T12:30:27+00:00