כמה עולה לבצע בדיקת פוליגרף?

ראשי » כמה עולה לבצע בדיקת פוליגרף?

בדיקת פוליגרף היא כלי חשוב במיוחד במצבים שונים, עבור גופים רבים

הפוליגרף הוא כלי ייחודי, שמאפשר לנו לבצע כיום בדיקות שבעבר נראו כמו נחלת הדמיון בלבד – בדיקות אמינות. באמצעות חיבור של הפוליגרף לגוף של הנבדק, ומעקב אחר תפקודי גוף שונים הקשורים לאמירת אמת מול שקר, ניתן להבין באופן מדויק ביותר האם האדם שיושב מולנו דובר אמת או שקר, וכך להעריך אותו מבחינה מקצועית ואישית בקבלה לעבודה, לוודא שמירה על סודות ביטחוניים או על סודות עסקיים, או לוודא אמינות במהלך חקירה כזו או אחרת. עם זאת, כמובן שלא מדובר בבדיקה שמתבצעת בחינם, וחשוב לדעת בדיוק כמה עולה בדיקת פוליגרף, ומה יכול להשפיע על המחיר הזה.

כמה עולה ביצוע של בדיקת פוליגרף? האם ישנם גורמים המשפיעים על המחיר הזה?

  • כמה זה עולה? זוהי שאלה מורכבת כאשר מדברים על בדיקת פוליגרף. ברמה הבסיסית ביותר, מרבית בדיקות הפוליגרף נעות מבחינת מחיר בציר שבין 1,000 ל-1,500 ₪. עם זאת, לא מדובר בשירות שיש לו מחיר קבוע, ובהחלט יכולות להיות תנודות מעלה ומטה במחיר הבדיקה, בהתאם למכון שבו תבצעו את הבדיקה, ובהתאם לפרמטרים שונים שיכולים להשפיע על המחיר שלה – וכעת נבין בדיוק מהם הפרמטרים האלה.
  • מה משפיע על המחיר? מחיר של בדיקת פוליגרף מושפע בראש ובראשונה ממורכבותה. בדיקה בסיסית של עובדים לפני קבלה לעסק היא בדיקה פשוטה ביותר, ולא נדרשת מורכבות מיוחדת של בניית חקירה. מאידך, חקירה של גורם בטחוני וחשיפה של מעטפת שקרים יכולה להיות מורכבת ביותר, והמחיר יעלה בהתאם. גם כמות הבדיקות שצריכה להתבצע יכולה להשפיע על מחיר כל בדיקה באופן פרטני, כאשר ריכוז גדול של בדיקות יוזיל כל בדיקה באופן יחסי.

כשמבצעים בדיקת פוליגרף, חשוב להקפיד על ביצוע מקצועי ברמה הגבוהה ביותר

הדבר החשוב ביותר בביצוע של בדיקת פוליגרף הוא הדיוק שלה, ולולא הדיוק האיכותי כל ביצוע הבדיקה הוא בבחינת ברכה לבטלה. לכן, עוד לפני שמדברים על המחיר שאותו צריך לשלם על הבדיקה, חשוב מאוד לפנות לשירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר עבור ביצועה – שירות שיבטיח דיוק ללא טעויות.

2017-02-28T11:38:02+00:00