כמה עולה קורס סריגה?

ראשי » כמה עולה קורס סריגה?

הסריגה חזרה לאופנה, והיא כאן חזק כדי להישאר

מבין כל מלאכות היד האיכותיות, קשה לחשוב על אחת משמעותית יותר לאורך שנים בעולמנו מהסריגה. מעבר לכך שלכל אחד מאתנו יש את זיכרון הילדות של הסבתא הסורגת בגדים, כפפות או כובעים – מדובר בפעילות שחזרה בצורה חזקה מאוד לאופנה בשנים האחרונות, וכעת כבר ברור שהיא חזרה בכדי להישאר. הסריגה, שמתבצעת בצורה הפשוטה ביותר באמצעות מסרגות וחוטים, יכולה ליצור מגוון רחב מאוד של מוצרי ביגוד וקישוט איכותיים ביותר, וכשמגיעים לרמה מקצועית איכותית בתחום הסריגה, ניתן ממש להרוויח מכך לא מעט. עם זאת, כל אחד צריך להתחיל היכן שהוא – וחשוב להכיר מסגרות של קורס סריגה, ובעיקר כמה הן עולות.

כמה עולה קורס סריגה ברמות שונות? מהם המחירים של כל הציוד הנלווה לקורס?

  • כמה עולה הקורס? קורס סריגה הוא קורס ייחודי מבחינת המחיר שלו, שכן במקרים רבים מי שמעביר את הקורסים הם השירותים המספקים את חומרי הסריגה עצמם. כך, למעשה, בהחלט ייתכן מצב שבו שיעורי סריגה יהיו כלולים בשירות שמקבלים מאותה חנות, בעיקר כשמדובר בהזמנות גדולות של חוטים ומסרגות. כאשר רוצים בכל זאת מסגרת של קורס פרטי בבית הלקוח, קורס הסריגה יעלה בדרך כלל בסדר גודל של 180-200 ₪ לחודש, על שיעור בשבוע לערך. שיעורים חד פעמיים יעלו כ-50 ₪ בממוצע.
  • מה מחיר הציוד? המחיר של ציוד סריגה הוא מחיר שמשתנה, ויש טווח רחב מאוד של מחירים בהתאם לסוג הציוד. המסרגות הבסיסיות עצמן עולות שקלים בודדים, בדרך כלל לא יותר מ-20 ₪. מאידך, חוטי סריגה וצמר מגיעים לפי מטר או משקל, חוטי כותנה מגיעים לכ-25 ₪ למאה מטר, וחוטי טריקו לדוגמה יכולים להגיע ל-40 ₪ לק”ג.

סריגה היא הרבה יותר מתחביב – ואם גם אתם מעוניינים להצטרף, עליכם למצוא שירות איכותי מקצה לקצה

קורס סריגה איכותי מעניק לכם הכשרה נעימה ומקצועית בתחום המהנה והיצירתי הזה, ועם שירות איכותי בתחום הסריגה, שמספק מוצרים והכשרה גם יחד, אפשר להבטיח את הטוב ביותר עבור כל צרכי הסריגה שלכם.

2016-09-13T11:04:25+00:00