שירותי הסעות ארוכות טווח

ראשי » שירותי הסעות ארוכות טווח
שירותי הסעות

שירותי הסעות

שירותי הסעות כוללים סוגים שונים ולצרכים מגוונים. יש הסעות לתלמידים למוסדות חינוך שונים, הסעות לעובדים במפעלים, הסעות לאירועים, לטיולים, הסעות מיוחדות לשדה התעופה, הסעות למגזר הדתי והחרדי למקומות שונים, הסעות לתיירים, הסעות אחמי”ם וכיוצא באלה. בכל סוגי ההסעות הללו נעזרים המובילים השונים בסוגים שונים של רכבים החל מאוטובוסים, מיניבוסים, וואנים לעשרה אנשים וכדומה. בנוסף לסוגי ההסעות השונים יש גם מה שנקרא: הסעות ארוכות טווח לצרכים שונים, המחייבות הערכות מיוחדת. מאמר זה יתמקד בשירותי הסעות מסוג זה לטווח ארוך.

מה הייחוד של שירותי הסעות ארוכות טווח

שירותי הסעות ארוכות טווח הן הסעות שמרחק הנסיעה הוא גדול, ומשך השירות הוא יום שלם ויותר. הסעות ארוכות טווח מתייחסות לסוגים שונים של אוכלוסיות, אבל יש להם מאפיינים זהים בשירות הניתן. שירותי הסעות לטווח ארוך ניתנים במקרים הבאים:

  • טיולי בית ספר למקומות מרוחקים
  • הסעות מאורגנות של ארגונים למקומות מרוחקים כמו אילת, החרמון, ים המלח, מצדה וכדומה
  • הסעות תיירים בכל רחבי הארץ
  • הסעות דתיים למקומות קדושים, לקברי צדיקים וכדומה
  • הסעות לחתונות ואירועים במקומות מרוחקים

שירותי הסעות אלה ניתנים ברוב המקרים על ידי חברות, המחזיקות צי של אוטובוסים, היכול לספק את הדרישה לכמות האנשים הזקוקה להסעות אלה. בהסעות ארוכות טווח, יש לשמור על כמה כללים על מנת להפוך את הנסיעה לנעימה ובטוחה.

כללים להסעות ארוכות טווח

על ממנת לספק חוויה מהנה ובטוחה לנוסעים על חברת ההסעות לספק שירותים איכותיים וברמת בטיחות גבוהה במיוחד. ראשית, יש לוודא כי כל הנהגים בעלי רשיון להסעת נוסעים, וכשמדובר בהסעת ילדים יש צורך בתוספת מיוחדת לרשיון הקיים. על הנהגים להיות מקצועיים ואדיבים, להגיע בלבוש הולם, ולהתייחס אל הנוסעים כאל לקוחות חשובים. על הרכבים להיות מטופלים באופן שוטף, ובעלי רשיון רכב בתוקף. בכל הרכבים יש לוודא כי נמצאים כל אביזרי הבטיחות הנדרשים החל מחגורות בטיחות לכל הנוסעים, מטפי כיבוי אש וכדומה. שמירה על נוהלי הבטיחות בזמן הנסיעה חשובה ביותר גם מבחינת הנהג, וגם מבחינת התנהגות הנוסעים.

בנוסף לכללי הבטיחות והדרישות על פי החוק, על כל נסיעה ארוכת טווח להיות מהנה ונעימה. נסיעות ארוכות יכולות להיות משעממות ומעיקות, ולכן על הרכבים המיועדים להסעות אלה לספק חווית נסיעה שהיא מעבר להגעה ליעד. ברוב החברות מותקנים ברכבים הללו  כסאות נוחים הניתנים להסטה לאחור, שומרים על נקיון הרכב בעת הגעת הרכב לנקודת האיסוף, וברבים מהרכבים מותקנים מסכי וידאו, שבהם ניתן להקרין סרטים ותוכניות שונות. מומלץ שבכל רכב יהיו גם מים לשתייה ובנסיעות ארוכות אלה תמיד מומלץ שלצד הנהג ישב מלווה מטעם הקבוצה, כדי להסביר אודות הדרך, ולפתור בעיות שאין להטריד את הנהג בהם.

שירותי הסעות בדרך הזו יאפשרו לכם ליהנות מכל נסיעה לכל מרחק, ויהפכו את הדרך הארוכה לחוויה חיובית ומאד מהנה.

2018-08-13T07:31:36+00:00

Leave A Comment